All for Joomla All for Webmasters
18 C
Foça İzmir Türkiye
Salı, Haziran 25, 2019

İLETİŞİM

ADRESİMİZ: ZİRAAT BANKASI YANI KÜÇÜKDENİZ  ESKİ FOÇA – İZMİR

TELF: +90 232 812 63 00

GSM : 0 536 371 98 88

Fax : 0 232 812 63 00

E_posta:   info@kucukdenizpansiyon.com

kucukdenizpansiyon@hotmail.com

OTOBÜS ile gelecek iseniz;

Türkiye’nin neresinden gelirseniz gelin; İzmir Otogarı’nda indiğinizde hemen indiğiniz peronların en başına yürüyün… En başa geldiğinizde otobüslerin önlerinde “Eski Foça” yazdığını göreceksiniz. Aman dikkat edin, yakın peronlardan birinde de Yeni Foça otobüsleri vardir, yanlış otobüse binmeyin. Otobüsler genel olarak; Kış tarifesinde saat 06:30’da başlar ve akşam 21:15 da son seferdir. Yaz tarifesinde ise sabah saat 06:00’da başlayıp, 23:00’e kadar her yarım saatte bir devam eder.

METRO ile gelecek iseniz;

Eski Foça’ya metro ile gelme imkanı İzmir Belediyesi tarafından siz değerli vatandaşlarımız sunulmuştur. İzmir – Aliağa istikametine giden metro trenine binipHatundere İstasyonu’nda inerseniz EskiFoça’ya sizi taşıyacak otobüslere rahatça ulaşabilirsiniz Metronun hemen yanıbaşında bulunan Eski Foça Belediye otobüsleri sizi 30 dk içinde Eski Foça’ya ulaştırır. Beldemize gelmek için en ucuz ulaşım yolu budur.

DENİZYOLU ile gelecek iseniz;

denizyolu ya da havayolunu kullanarak gelecek iseniz; İlk önerimiz, en kısa ve hızlı yoldan İzmir Otogarı’na ulaşmanızdır.

Eğer otogara ulaşmanızın zor olduğu bir yerde iseniz, Foça’ya giden otobüslerin nereden geçtiğini sorun ve oraya ulaşın. Foça otobüsleri Otogar – Bornova – Bayraklı – Naldöken – Karşıyaka – Girne semtlerinden geçmektedir.

Alternatif önerimiz;

Havalimanındaki metro hizmetini kullanarak , gerekli aktarmaları yaparak Hatundere İstasyonu’ndan Eski Foça Belediye otobüslerine binmektir.

Gerekli açıklama üst paragrafta mevcuttur.